Zbavte Jihlavu Ohnivého Švéda

V pátrací venkovní hře Skryté příběhy vás přeneseme strojem času do roku 1647, abyste zachránili Jihlavu před řáděním velitele švédských vojsk, která okupují Jihlavu a vytváří z ní nedobytnou, ale taky totálně vysílenou a vyhladovělou pevnost.

Sehrávka hry Ohnivý Švéd, kterou tuto novou trasu otevíráme proběhne v pátek 27. září 2019. Start hry je ve 16,30 hod na hradebním parkánu pod kostelem Svatého Jakuba Většího v souvislosti s křtem tohoto místa na „Václavský parkán“. Na sehrávku, která zabere podle úsilí hráčů od 1 do 2 hodin, navazuje další kulturní program. Takže vezměte rodiče, prarodiče, sousedy, známé… kdo nepůjde do hry, může se zatím bavit děním na parkánu.

Z hráčů, kteří hru absolvují v daný den do 18,30 hod vylosujeme několik šťastlivců, kteří obdrží věcné ceny jako je tričko Skrytých příběhů, powerbanka na 10.000 Amh, placky a jiné drobnosti.

Ke hře potřebujete chytrý telefon se systémem Android a nebo iOS a staženou aplikaci Skryté příběhy, která vás bude hrou navigovat. Instrukce budete dostávat z aplikace v telefonu.

Instrukce k herní trase budou v aplikaci od pátku 27. září k dispozici trvale.