Sehrávka v Jihlavě

Zahrajte si s dětmi hru Skryté příběhy. V pátrací venkovní hře Skryté příběhy vás přeneseme strojem času o 146 let zpět do roku 1874, abyste pozměnili dějiny. Na herní trase nazvané Mahlerova duše budete muset pomoct mladému, ale talentovanému studentovi Gustavu Mahlerovi, aby se vyrovnal s rodinou tragedií, nepřestak skládat hudbu a taky aby se nevykašlal na školu a udělal maturitu. Až pochopíte, co ho zasáhlo, pochopíte, že bez vaší pomoci to zvládne jen velmi velmi těžko.


Sehrávka hry Mahlerova duše proběhne v neděli 9. srpna 2020. Start hry je v podvečer v 17,00 hod na horní straně Masarykova náměstí. Ke hře potřebujete chytrý telefon se systémem Android a nebo iOS a staženou aplikaci Skryté příběhy, která vás bude hrou navigovat. Část instrukcí budete dostávat z aplikace v telefonu a část zadání dostanete od kostýmovaných postav na trase. Hra proběhne za každého počasí a potrvá přibližně dvě a půl hodiny. Trasa není vhodná pro bázlivce, kteří se bojí chodit na hřbitovy či bavit se s duchy.

 


O hře Skryté příběhy

Tato venkovní hra je určena především rodinám s dětmi (od 6 let), ale její kouzlo je v tom, že pobaví i dospělé. Odehrává se prostoru města a potřebujete k ní jen pohodlné boty a chytrý telefon s aplikací Skryté příběhy, kterou si stáhnete zdarma na Google Play a iTunes. V týmu stačí mít jeden chytrý telefon s dostatečně nabitou baterií. Ideální je, když si ještě před startem hry stáhnete balíček dat zahrnující instrukce (audio) a off-line mapu města k trase Malá ohnisková vzdálenost. Pak už zbývá jen vyrazit za zábavou a poznáním do města. Instrukce k herní trase budou v aplikaci k dispozici od pátku 7. 8. 2020 na trvalo, ale v sobotu bude trasa doplněna o speciální úkoly a možnost potkat se dalšími hráči a také s tvůrci hry na společné sehrávce.