Jdeme na Rodinný den Prahy 7

O největším obrazu Česka se dozvíte v nejkratčí trase Skrytých příběhů, která v Praze na Výstavišti. Ti kulturně zorientovaní už asi tuší, že řeč je o Maroldově panoramatu zobrazujícím bitvu u Lipan.

 

Slavnostní otevření trasy

Trasu slavnostně otevřeme v neděli 20. května na tradičně konaném Rodinném dni Prahy 7, který se koná na Výstavišti na louce za Křižíkovými pavilony. Kromě stánku Skrytých příběh, kde Vám pomůžeme se vstupem do hry a do zmíněné trasy, budete moct zažít pestrý program plný sportu, divadel, workshopů a dílen a nebude chybět program také na pódiu. Vše začíná ve 13 hodin na louce za Křižíkovými pavilony (zadní část areálu).

 

Soutěž

V rámci akce bude probíhat pro děti soutěž nazvaná – SPORT PAS – sbírání razítek, které návštěvníci získají na vybraných sportovních stanovištích. Každý, kdo vyplní všechny políčka získává dárek – dárkem mohou být vouchery na sportovní aktivity, ale i věcné ceny. Ti, kdo projdou trasu Skrytých příběhů si budou moci zdarma prohlédnout Maroldova panorama a navíc budou zařazeni do slosování o trička a batůžky Skrytých příběhů. Program Rodinného dne Prahy 7