Golemovo řádění společně s námi

Příležitost vyzkoušet hru Skryté příběhy - na misi, kterou jsme vytvořili pro centrum Prahy pod názvem Golemovo řádění včetně speciálního zastavení v Pražském kreativním centru, měli to, co přišli poslední květnový den na Staroměstské náměstí. Mise je dostupná i nadále, jen poslední zastavení má jinou podobu.

 

Váš mobil se na chvíli promění ve stroj času a vy se ocitnete v roce 1592 a budete řešit to, že Židovském město je vzhůru nohama. Rabín Jehuda Löw ben Becalel stvořil děsivého obra, kterému všichni říkají Golem. To stvoření, nejprve lidem pomáhalo, ale poslední dobou dělá víc škody než užitku a zdá se, že přestává poslouchat. Pojď pomoct! Jinak nastane taková mela, že ji nevyřeší ani čaroděj Becalelova formátu.

 

 

Kdy a kde

Ve čtvrtek 31.5. v 17,00 hod. Hra začínala na dvorku v Pražském kreativním centru v domě U Minuty, který se nachází vedle Staroměstské radnice a vchází se do něj z podloubí (Staroměstské náměstí 4/1). Na 2 kilometrech si během hodiny hodiny užijete spoustu společné zábavy. Poslední zastavení hry bylo v Pražském kreativním centru ve 2. patře, kde bude pro hráče připraven závěrečný bonusový úkol: šifra, ke které byla klíčem speciální komnata. V rámci této akce bylo možné si popovídat s tvůrci hry a prohlédnout si výstavu ilustrací, které byly vytvořené pro Skryté příběhy. Pro děti jsme měli připravenou další zábavu v podobě drobných luštěnek a rébusů.


Sehrávka byla součástí akce Hned vedle Orloje | Zažij kreativní centrum! která skýtala příležitosti k dalším zážitkům a setkáním.